Home » Voetbal » WK schema

WK schema

Wedstrijdschema WK 2018

Als de gezelligste voetbalkroeg van Zuid-Holland zenden wij uiteraard elke wedstrijd van het WK voetbal 2018 live uit over onze schermen. Bij verschillende wedstrijden hebben wij ook leuke acties. Houd daarom onze Facebookpagina in de gaten en blijf op de hoogte van de laatste updates.

Datum
Tijd Speelstad Groep
Wedstrijd
Uitslag
           
14-06-2018 17:00 Moskou (Loezjniki) A Rusland – Saoedi-Arabië 5-0
15-06-2018 14:00 Jekaterinenburg A Egypte – Uruguay 0-1
15-06-2018 17:00 Sint-Petersburg B Marokko – Iran 0-1
15-06-2018 20:00 Sotsji B Portugal – Spanje 3-3
16-06-2018 12:00 Kazan C Frankrijk – Australië 2-1
16-06-2018 15:00 Moskou (Spartak) D Argentinië – IJsland 1-1
16-06-2018 18:00 Saransk C Peru – Denemarken 0-1
16-06-2018 21:00 Kaliningrad D Kroatië – Nigeria 2-0
17-06-2018 14:00 Samara E Costa Rica – Servië 0-1
17-06-2018 17:00 Moskou (Loezjniki) F Duitsland – Mexico 0-1
17-06-2018 20:00 Rostov a/d Don E Brazilië – Zwitserland 1-1
18-06-2018 14:00 Nizjni Novgorod F Zweden – Zuid-Korea 1-0
18-06-2018 17:00 Sotsji G België – Panama 3-0
18-06-2018 20:00 Volgograd G Tunesië – Engeland 1-2
19-06-2018 14:00 Saransk H Colombia – Japan 1-2
19-06-2018 17:00 Moskou (Spartak) H Polen – Senegal  
19-06-2018 20:00 Sint-Petersburg A Rusland – Egypte  
20-06-2018 14:00 Moskou (Loezjniki) B Portugal – Marokko  
20-06-2018 17:00 Rostov a/d Don A Uruguay – Saoedi-Arabië  
20-06-2018 20:00 Kazan B Iran – Spanje  
21-06-2018 14:00 Samara C Denemarken – Australië  
21-06-2018 17:00 Jekaterinenburg C Frankrijk – Peru  
21-06-2018 20:00 Nizjni Novgorod D Argentinië – Kroatië  
22-06-2018 14:00 Sint-Petersburg E Brazilië – Costa Rica  
22-06-2018 17:00 Volgograd D Nigeria – IJsland  
22-06-2018 20:00 Kaliningrad E Servië – Zwitserland  
23-06-2018 14:00 Moskou (Spartak) G België – Tunesië  
23-06-2018 17:00 Rostov a/d Don F Zuid-Korea – Mexico  
23-06-2018 20:00 Sotsji F Duitsland – Zweden  
24-06-2018 14:00 Nizjni Novgorod G Engeland – Panama  
24-06-2018 17:00 Jekaterinenburg H Japan – Senegal  
24-06-2018 20:00 Kazan H Polen – Colombia  
25-06-2018 16:00 Samara A Uruguay – Rusland  
25-06-2018 16:00 Volgograd A Saoedi-Arabië – Egypte  
25-06-2018 20:00 Saransk B Iran – Portugal  
25-06-2018 20:00 Kaliningrad B Spanje – Marokko  
26-06-2018 16:00 Moskou (Loezjniki) C Denemarken – Frankrijk  
26-06-2018 16:00 Sotsji C Australië – Peru  
26-06-2018 20:00 Sint-Petersburg D Nigeria – Argentinië  
26-06-2018 20:00 Rostov a/d Don D IJsland – Kroatië  
27-06-2018 16:00 Kazan F Zuid-Korea – Duitsland  
27-06-2018 16:00 Jekaterinenburg F Mexico – Zweden  
27-06-2018 20:00 Moskou (Spartak) E Servië – Brazilië  
27-06-2018 20:00 Nizjni Novgorod E Zwitserland – Costa Rica  
28-06-2018 16:00 Volgograd H Japan – Polen  
28-06-2018 16:00 Samara H Senegal – Colombia  
28-06-2018 20:00 Kaliningrad G Engeland – België  
28-06-2018 20:00 Saransk G Panama – Tunesië  

Café 't Fust aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor de volledigheid en / of juistheid van deze site en de daarop of daardoor verstrekte informatie.